Chocolife, dovana

Grįžti į pagrindinį

1. Chocolife dovanos


Šokoladiniai angelai

          Dideli,  skirti puošti tortą arba su pačiais gražiausiais linkėjimais tiesiog padovanoti dailiai įpakuotą. Galima puošti ir šventinį vestuvių, 1-osios Komunijos, Velykų stalą - progų netrūksta, angelų globa visada pageidaujama...
         Išliesime iš tikrojo belgiško balto šokolado, tad bus gražūs ir skanūs!
Kaina: 2.00

Dovanų dėžutė-veidelis

          Dar viena dovanėlė smaližiams - šokoladinė dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių. Arba nepripildyta niekuo. Padarysime, kaip pageidausite! Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
      
              Apytikslis dėželės dydis 115 x 95 x 35 mm, pripildytos šokolado gabalėlių svoris  apie 0,280 kg.
Pakuojame į skaidrią plėvelę.
Kaina: 11.00

Dovanų dėžutė-kaukė

                   Šokoladinė dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių: baltasis šokoladas, juodasis - viskas įmanoma. Galimos įvairios baltojo ir juodojo šokoladų kombinacijos. Galime pildyti ir kitokiais saldumynais. Arba nepildyti visai. Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
          Apytikslis dėžutės dydis 155 x 100 x 50 mm, pripildytos šokolado gabalėlių svoris 0,360 kg.  Pakuosime į skaidrią plėvelę.
Kaina: 15.00

Šokoladinė dovanų dėžutė

              Šokoladinė dovanų dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių.  Puiki dovanėlė, tiks ir mergaitei, ir berniukui... Galimos bet kokios baltojo ir juodojo šokolado kombinacijos: kokios pageidausite, tokią ir pagaminsime! Bet galima pripildyti ir kitokiais saldumynais. Arba visai nepildyti, galėsite tai padaryti patys. Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
 
            Apytikslis dėžutės dydis 160 x 115 x 60 mm, pripildyta šokolado gabalėlių sveria 0,430 kg.
 Pakuosime į skaidrią plėvelę.
Kaina: 17.00

Dovanų dėžutė-širdelė

         Širdelės formos šokoladinė dovanų dėžutė. Pripildykime ją tikruojo belgišku šokoladu! Baltu, juoduoju - nesvarbu. Tokia dovana nudžiugins bet ką. Tiesą sakant, pripildyti galime ir kuo kitu - tokiu atveju aptarkime turinį . Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
 pakuojame į skaidrią plėvelę.
         Dėžutės dydis 130 x 100 x 40 mm
        
Kaina: 15.00
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas