1. Chocolife dovanos


Kiti puslapiai:

Medalis - dovana pokylio svečiams "Special"

Medalis - dovana pokylio svečiams "Special"

Vestuvės - viena įsimintiniausių dienų žmogaus gyvenime. Norime, kad praeitų jos sklandžiai, gražiai, linksmai, kad prisimintų jas ir jaunavedžiai, ir pokylio dalyviai. O kur dar krikštynos, gimtadieniai... Chocolife ir čia pasistengs Jums padėti: dovanokite pokylio svečiams šokoladukus su savomis nuotraukomis, palinkėjimais... Tai nebūtinai turi būti nuotrauka, daryta vestuvių, krikštynų ar kitą šventinę dieną. Svarbu, kad veidus šypsenos puoštų! Juk padovanoti kiekvienam pokylio dalyviui po dovanėlę prisiminimui - mandagu, o padovanoti šokoladinę dovanėlę su nuotrauka ar palinkėjimu, padėka - įspūdinga! Pavaizduoti toje dovanėlėje galima bet ką, rašyti bet kokia kalba, pasitelkite fantaziją!
Siūlome gaminį Special , kodas Sp-JŠ (juodasis šokoladas) arba Sp-BŠ (baltasis šokoladas). Jo skersmuo 67 mm. Kiekvienas supakuotas į skaidrią pakuotę.

Vizitinė kortelė 13201

Vizitinė kortelė 13201

Jeigu jau "turi" pareigas, žmogau, tai ir vizitinę privalai turėti, visai nesvarbu ar darbą dirbi ar baliavoji. Tik pasakykite mums kokias pareigas Jums patikėjo, o mes jau pasistengsime...
Pateikiama dailioje popierinėje dėžutėje.
Gaminio kodas 13201-BŠ - baltasis šokoladas
Galima ir į tam skirtą dėžutę įdėti. Tai papildomai kainuos 0,40 eur
Kiti puslapiai: