Chocolife, dovana

Grįžti į pagrindinį

1. Chocolife dovanos


Dovana - šokoladinė plytelė 189

          Šokoladinė plytelė 86x 200mm dydžio, gaminama tiek iš juodojo (JŠ), tiek iš baltojo (BŠ) šokolado. Labai miela dovana. Pildydami užsakymo lapą nepamirškite nurodyti kokio šokolado pageidaujate. Pateikiama uždaroje dėžutėje. Jums pageidaujant, galima įmontuoti muzikinį modulį:atidarius dėžutę tereiks timptelėti auksinę virvelę ir nuskambės melodija. Rinkitės vieną iš trijų: "For Elise", Love story", "Happy birthday". Muzikinio modulio sumontavimas kainuos 1,45 eur.
      Gaminio kodas 189-BŠ - baltasis šokoladas arba 189-JŠ - juodasis šokoladas.
Kaina: 13.00

Dovana - šokoladinė plytelė 56

          Dovana - Šokoladinė plytelė 78x 170mm dydžio, gaminama tiek iš juodojo (JŠ), tiek iš baltojo (BŠ) šokolado. Pildydami užsakymo lapą nepamirškite nurodyti kokio šokolado pageidaujate. Pateikiama įlituota skaidrioje plėvelėje.
       Gaminio kodas 56 - BŠ - baltasis šokoladas arba JŠ - juodasis šokoladas.
Kaina: 11.00

Dovana - šokoladinis paveikslėlis 13202

              Dovana - šokoladinis paveikslėlis 135 x 90 mm dydžio, gaminamas tiek iš juodojo (JŠ), tiek iš baltojo (BŠ) šokolado. Pildydami užsakymo lapą nepamirškite nurodyti kokio šokolado pageidaujate. Gaminio forma suteikia puikias galimybes vaizdo įrėminimui: tai galima padaryti linksmais paveiksliukais, gražiu ornamentu, tekstu...Pateikiamas  dėžutėje su langeliu.
      Gaminio kodas 13202 - BŠ - baltasis šokoladas arba JŠ - juodasis šokoladas.
Kaina: 9.00

Dovana - šokoladinis paveikslėlis "Exclusive"

         Nuostabi dovanėlė: nėra labai didelis (94 mm skersmens), tačiau  ir mažiuku nepavadinsi, o ir atrodo labai gerai, pateikiamas dailioje dėžutėje su langeliu, plastikiniu padėkliuku - gaminukas ne šiaip sau pavadintas "Exclusive"! Gaminamas tiek iš baltojo, tiek iš juodojo šokolado. Tikrai : šokoladinis paveikslėlis - puiki dovana!
       Kodas Ex-JŠ - juodasis šokoladas arba BŠ-baltasis šokoladas.
Kaina: 5.50

Dovana - šokoladinis paveikslėlis 110

            Dovana - šokoladinis paveikslėlis 72 x 83mm dydžio, gaminamas tiek iš juodojo (JŠ), tiek iš baltojo (BŠ) šokolado. Pildydami užsakymo lapą nepamirškite nurodyti kokio šokolado pageidaujate. Paveikslėlis išsiskiria gražiu, senovinius paveikslus imituojančiu rėmeliu.  Pateikiamas įlituotas skaidrioje plėvelėje.
        Gaminio kodas 110 - BŠ - baltasis šokoladas arba JŠ - juodasis šokoladas, svoris 45 g.
Kaina: 2.00
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas