Chocolife, saldžios verslo dovanos

Grįžti į pagrindinį

Saldžios verslo dovanos


Verslo dovana-vieno kąsnio šokoladukai (vkš)

               Vieno kąsnio šokoladukai sudėti į dėžutę - puiki verslo dovana... Ant šokoladukų galima vaizduoti įmonės logotipą, žmonių veidus, reklamuojamą produktą, iš raidelių sudėti žodį ir t.t. Skirtingų formų šokoladukų į dėžutę telpa skirtingas kiekis, tad dėžutės užpildymas - pokalbio tema. Kaina nurodyta už dėžutę su 8 šokoladukais(apvaliais). Ovalių gi tilps 2-viem vnt daugiau -10, taigi gaminys pabrangs 1,40 eur. Šokoladukai gali būti gaminami iš baltojo belgiško šokolado arba iš juodojo su baltu sluoksneliu.  Kiekvienas dedamas ant mažos rauktos servetėlės, dėžutė aptraukiama skaidria plėvele.   
      

Kaina: 9.50

Exclusive

               Puiki verslo dovana: atrodo labai gerai, rimtai. Pateikiamas dailioje dėžutėje su langeliu, plastikiniu padėkliuku - gaminukas ne šiaip sau pavadintas "Exclusive"! 94 mm skersmens, gaminamas tiek iš baltojo, tiek iš juodojo šokolado.
Kodas Ex-JŠ - juodasis šokoladas arba BŠ - baltasis šokoladas
Kaina: 5.50

Special

                    Šokoladukas  "Special" , kodas Sp-JŠ (juodasis šokoladas) arba Sp-BŠ (baltasis šokoladas). Jo skersmuo 67 mm. Kiekvienas gaminukas supakuotas į skaidria pakuotę.
Kaina: 2.00

Verslo dovana - šokolado luitas

          Šokolado - tikrojo, belgiško šokolado - luitas, savo forma primenantis aukso luitą. Ar gali būti geresnė verslo dovana? Jo viršų gali puošti įmonės logotipas, sveikinimas... Vieno luito svoris apie 0,820 kg.
          Įpakuotas į skaidrią plėvelę.
Kaina: 21.00

Simple

              Šokoladukas "Simple" - 50 mm skersmens, supakuotas į skaidrią pakuotę, gaminio kodas Smpl-BŠ - baltasis šokoladas

Kaina: 1.40
Skambinkite mums : 8 687 56525

Svetainę prižiūri E-Projects
Šokoladinės Dovanos Proginiai Tortai Kitos dovanos Atsiliepimai Galerija Paslaugos Kainynas