D.U.K.

Ar pristatote gaminius į kitus Lietuvos miestus?
Taip, mūsų paslaugomis naudojasi visos Lietuvos gyventojai. Ir ne tik Lietuvos- Chocolife gaminiai ne karta jau skrido už Atlanto, nekalbant apie artimesnius kraštus. Gi tortus gaminkitės savo mieste arba namie, mes pagaminsime ir atsiųsime Jums nuotrauką, kurią nesunkiai patys  perkelsite ant torto (instrukciją gausite kartu su foto). Sprendimas visuomet yra, tik kiekvienu atveju reikia įvertinti aplinkybes, tad kreipkites drąsiai.
Per kiek laiko atliekate užsakymus?
Kartas kartui nelygus. Viskas priklauso nuo apkrovimo. Privatiems užsakymams atlikti prašome 5 darbo dienų, nors kartais ir per dieną susitvarkome (tačiau tuo nereikėtų piktnaudžiauti), gi didesniems, įmonių užsakymams reikia daugiau laiko (ką darysi, rankų darbas nėra spartus). Bet kokiu atveju, visada yra geriau turėti daugiau laiko...
Ar taikote nuolaidas?
Taip, taikome. Viskas priklauso nuo užsakymo apimties, datos. Tačiau nėra taisyklės, tad pasiklausti visada galima...
Ar sudarote metines sutartis su įmonėmis?
Taip, įmonei tai tikrai geras būdas apsirūpinti verslo dovanomis, dovanėlėmis personalo gimtadieniams ir.t.t. nereikės rūpintis sandėliavimu: gaminius atsiimti galima nedidelėmis partijomis, pagal poreikius, tad visada galite turėti šviežiai pagamintas dovanas, Susisiekite su mumis tel 8 687 56525, el. paštu: info@chocolife.lt arba Skype: chocolife3 ir mes aptarsime šį klausimą.
Ar pristatote gaminius į Londoną?
Taip, pristatome. Ir ne tik  į Londoną. Kiekvienu atveju vertėtų kreiptis - dažniausiai mums pavyksta rasti tinkamą pristatymo būdą.