Kaip mes dirbame

Užsakymo Chocolife gamybai pateikimas
Tereikia atsiųsti mums elektroniniu paštu valgomanuotrauka@gmail.com užpildytą užsakymo lapą (jį galima parsisiųsti iš skyriaus "Kainynas") ir vaizdinę medžiagą: nuotrauką, logotipą, piešinį, tekstą arba idėją. Jeigu norėsite į šokoladinio paveikslo dėžutę įmontuoto muzikinio sveikinimo - pasirinkite melodiją : "Love story", "For Elise" arba "Happy birthday". Užsakymo lape kuo smulkiau parašykite ką norėtumėte pasigaminti, kokį tikslą pasiekti ir t.t. Pasistengsime visą tai įvertinti ir maloniai Jus nustebinti.
Chocolife gamybos terminai
Kadangi Chocolife - rankų darbo gaminiai, laiko mums visuomet trūksta. Todėl įmonių atstovams, besirūpinantiems Kalėdinėmis bei Velykinėmis dovanomis, ypač kai pageidaujami didesni kiekiai, vertėtų kreiptis prieš mėnesį, du - kartais tris. Nedidelius privačius užsakymus atliekame per 5 darbo dienas. Na, "telpame" ir į 2, o kartais ir tą pačią dieną pagaminame, tačiau tai nėra taisyklė ir tokius atvejus reikia derinti.
Chocolife atsiėmimas
Gaminius atsiimti galima Mokyklos 4, Bukiškyje, Vilniaus rajone (3 km nuo prekybos centro "BIG" Ukmergės keliu. Kairėje kelio pusėje, dar neprivažiavus "BRC", matosi Avižieniai, o dešinėje - Bukiškis). Tikslias nuorodas kur, kada ir kaip atsiimti Chocolife gausite kartu su užsakymo patvirtinimu el. paštu.
Jums pageidaujant, gaminius pristatysime, tai kainuos 7,25 eur. Tokiu atveju užsakymo lape parašykite pristatymo adresą. Pristatymo būdus taikome skirtingus. Tai priklauso nuo oro sąlygų, užsakovo gyvenamosios vietos, siunčiamo produkto, metų laiko, oro sąlygų...
Atsiskaitymas grynaisiais pinigais
Atsiskaityti galite vietoje, atsiimdami gaminius.
Atsiskaitymas per banką, mokėjimo pavedimu
Jeigu pageidaujate atsiskaityti mokėjimo pavedimu, užsakymo lape būtinai paminėkite tai.
Jei atstovaujate įmonę, užsakymo lape parašykite įmonės rekvizitus sąskaitai išrašyti.
Jei esate privatus asmuo, parašykite užsakymo lape vardą, pavardę ir adresą.
Mes išrašysime išankstinę sąskaitą apmokėjimui ir išsiųsime Jums el. paštu. Gavę į sąskaitą pinigus, išsiųsime Jūsų nurodytu adresu gaminius.
Jeigu esate toli nuo Lietuvos
Jeigu esate toli nuo Lietuvos, tačiau norite padaryti malonią staigmeną savo artimiesiems, mylimiesiems ar šiaip draugams, Chocolife Jums padės! Pagamintas dovanas nusiųsime, o jei pageidausite, tai ir įteiksime Jūsų nurodytu adresu, Jūsų nurodytam asmeniui.