1. Chocolife dovanos


Kiti puslapiai:

Pakabinamas medalis didelis

Pakabinamas medalis didelis

Šokoladinis medalis "sportininkams". Žinoma, pavaizduoti šiame gaminyje galima bet ką, nebūtinai jis turi būti skirtas sportui. Pavyzdžiui pakeiskime molinius vestuvinius medaliukus šokoladiniais! Mes Jums pasiūlysime visą galybę įvairių nominacijų, o jei nerasite norimos - sukursime ją! Ir visai nesvarbu kokia kalba rašyti: lietuviškai, lenkiškai, rusiškai...
Gaminamas iš baltojo šokolado, 75 mm skersmens, su įlituota virvele pakabinimui, pateikiamas įlituotas į skaidrią pakuotę.

Gaminio kodas 63-V-BŠ - baltasis šokoladas.

Pakabinamas medalis mažas

Pakabinamas medalis mažas

Šokoladinis medaliukas, toks pats, kaip ir ankstesnis, tik mažesnis-jo skersmuo 54 mm. Pavaizduoti šiame gaminyje (kaip ir kituose) galima bet ką. Gaminamas tiek iš baltojo, tiek iš juodojo šokolado, su įlituota virvele pakabinimui, pateikiamas įlituotas į skaidrų maišelį.
Gaminio kodas 296-V-BŠ - baltasis šokoladas, arba JŠ - juodasis šokoladas.

Šokoladukas ant pagaliuko didelis

Šokoladukas ant pagaliuko didelis

Šokoladukas ant pagaliuko, jo skersmuo - 75 mm. Pavaizduoti šiame gaminyje galima bet ką, tokius labai mėgsta vaikai. Gaminamas tik iš baltojo šokolado, su įlituota lazdele, pateikiamas įlituotas į skaidrios plėvelės maišelį.
Gaminio kodas 63-P-BŠ - baltasis šokoladas.

Šokoladukas ant pagaliuko mažias

Šokoladukas ant pagaliuko mažias

Šokoladukas, toks pats, kaip ir ankstesnis, tik mažesnis-jo skersmuo - 50 mm. Pavaizduoti šiame gaminyje (kaip ir kituose) galima bet ką. Gaminamas tiek iš baltojo, tiek iš juodojo šokolado, su įlituota lazdele, pateikiamas įlituotas į skaidrios plėvelės maišelį.
Gaminio kodas 296-P-BŠ - baltasis šokoladas arba JŠ - juodasis šokoladas.

Širdelė ant pagaliuko

Širdelė ant pagaliuko

Šokoladinė širdelė ant pagaliuko, jos dydis - 50x50 mm (be lazdelės). Pavaizduoti, parašyti joje galima bet ką. Tikrai nuostabi dovanėlė Valentino dieną, galu gale pasakyti "myliu" reikia progos? Lazdelę galima įlituoti standartinio ilgio ( ~ 15 cm), o galima ilgą, kad širdelę būtų galima įkišti į dovanojamų gėlių puokštę - fantastiška, nerealu!!! Tereikia užsakymo lape parašyti, kad pageidaujate ilgos lazdelės, kad dėsite į gėlių puokštę. Gaminama iš juodojo šokolado, su įlituota lazdele, pateikiama įlituota į skaidrios plėvelės maišelį.
Gaminio kodas 41-JŠ - juodasis šokoladas.
Kiti puslapiai: