1. Chocolife dovanos


Kiti puslapiai:

Šokoladiniai angelai

Šokoladiniai angelai

Dideli, skirti puošti tortą arba su pačiais gražiausiais linkėjimais tiesiog padovanoti dailiai įpakuotą. Galima puošti ir šventinį vestuvių, 1-osios Komunijos, Velykų stalą - progų netrūksta, angelų globa visada pageidaujama...
Išliesime iš tikrojo belgiško balto šokolado, tad bus gražūs ir skanūs!

Dovanų dėžutė-veidelis

Dovanų dėžutė-veidelis

Dar viena dovanėlė smaližiams - šokoladinė dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių. Arba nepripildyta niekuo.Padarysime, kaip pageidausite! Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
Apytikslis dėželėsdydis 115 x 95 x 35 mm, pripildytos šokolado gabalėlių svoris apie 0,280 kg.
Pakuojame į skaidrią plėvelę.

Dovanų dėžutė-kaukė

Dovanų dėžutė-kaukė

Šokoladinė dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių: baltasis šokoladas, juodasis - viskas įmanoma. Galimos įvairios baltojo ir juodojo šokoladų kombinacijos. Galime pildyti ir kitokiais saldumynais. Arba nepildyti visai. Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
Apytikslis dėžutės dydis 155 x 100 x 50 mm, pripildytos šokolado gabalėlių svoris 0,360 kg. Pakuosime į skaidrią plėvelę.

Šokoladinė dovanų dėžutė

Šokoladinė dovanų dėžutė

Šokoladinė dovanų dėžutė, pripildyta belgiško šokolado gabalėlių. Puiki dovanėlė, tiks ir mergaitei, ir berniukui... Galimos bet kokios baltojo ir juodojo šokolado kombinacijos: kokios pageidausite, tokią ir pagaminsime! Bet galima pripildyti ir kitokiais saldumynais. Arba visai nepildyti, galėsite tai padaryti patys. Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
Apytikslis dėžutės dydis 160 x 115 x 60 mm, pripildyta šokolado gabalėlių sveria 0,430 kg.
Pakuosime į skaidrią plėvelę.

Dovanų dėžutė-širdelė

Dovanų dėžutė-širdelė

Širdelės formos šokoladinė dovanų dėžutė. Pripildykime ją tikruojo belgišku šokoladu! Baltu, juoduoju - nesvarbu. Tokia dovana nudžiugins bet ką. Tiesą sakant, pripildyti galime ir kuo kitu - tokiu atveju aptarkime turinį . Norite sveikinimo, palinkėjimo? Puiku! Įdėkime į vidų baltojo šokolado kortelę su tekstu. Tai pabrangins gaminį tik 1,20 eur, tačiau kiek džiaugsmo!
pakuojame į skaidrią plėvelę.
Dėžutės dydis 130 x 100 x 40 mm

Kiti puslapiai: