Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

sutinku su visais ir sakau didelis dekui uz nuostabu darba.tikiuosi dar ne karta bendradarbiauti,juk teik svenciu dar laukia!!!lentele ir nuotraukos nuostabios.aciu
Sergejau, Labai malonu pas Jus užsakinėti, nes be problemų įvykdote visus norus ir pageidavimus, nesvarbu, kam tortas butų skirtas - rimtiems verslininkams ar 3 metų vaikams. Pas Jus Įvairiom progom esame užsakę ir tortų, ir šokoladinių medalių,ir nuotraukų, saldainių su užrašais. Žinome, kad bet kokiai progai skirtas gaminys padarys neišdildomą įspūdį svečiams. Ir šiandien, darželio šventėj, buvo gražu žiūrėti, kaip kiekvienas vaikiukas gauna torto gabalą su išrašytu savo vardu.
Net paryčiui baigę švęsti mūsų svečiai nepamiršo susirinkti valgomų kortelių su savo vardais. Ne vienas dar nedrįsta valgyti, nors prabėgo daugiau kaip 2 mėnesiai. Per daug gražu, per daug asmeniška:) Tūkstantis pagyrimų šiai firmai!!!!!!!!! Nesusidūriau su jokia problema nei užsakant, nei pristatant. Viskas vyksta greitai, tiksliai ir aiškiai. Ir nesvarbu, kad mes randamės 150 km nuo Vilniaus. Didelis ačiū!!! Rekomenduoju kitiems ir pati kreipsiuos vėl!
Labai Jums ačiū už nuostabią idėją, už puikų užsakymo atlikimą ir už pakantumą dėl nepatogumų, kuriuos sudariau atsiimant jubiliejinį tortą. Jubiliatai buvo sužavėti, nustebinti ir dėkingi už staigmeną. Šokoladinę nuotrauką ketina vežtis parodyti savo draugams anglams. Taigi, reklama į užjūrį. Dar kartą nuoširdžiausias ačiū.
Šokoladinę rožę dovanojau mamai, mamos dienos proga.Jai labai patiko.Ačiū. Kai bus daugiau progų, būtinai kreipsimės. Linkėjimai Jums.