Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Labai labai dėkoju už tai, kad taip greitai sureagavote į mano užsakymą ir padarėte skanumyną per vieną dieną. šokoladas atrodė fantastiškai ir vaikinas buvo labai nustebęs. sakė dar ilgai to šokolado nevalgys :) dar kartą - NUOŠIRDUS AČIŪ
labai aciu uz padarytus sokoladukus. Buvo malonu su Jumis bendrauti, sokoladukai atrode puikiai, buvo originali dovanele.Sekmes.
Sveiki, perskaiciau, kad butina parasyti atsiliepimus :) Tai vat.. Uzsisakiau sokoladus su nuotraukomis ir nesitikejau, kad jie taip sauniai atrodys ;)Manau, kad ne maziau ir skanus bus. Tiesa, zmogaus, kuriam jis skirti atsiliepimu dar nezinau, bet neabejoju, kad jie bus puikus. Tikrai kreipsiusos i Jus dar ne viena karta :) Sekmes ir aciu!
Sergejau, Labai ačiū už Evos ir Martos krikštynų šokoladus. Viskas atlikta labai puikiai, greitai ir kokybiškai. Nors esame ne vilniečiai, ir bendravome tik telefonu,- gavome tai, ko prašėme.Įspūdis svečiams - nepakartojamas. Manau, po mūsų šventės įsigysite dar daugiau klientų. Sėkmės.
Sveiki,noriu padekoti ir pagirti uz saunu torta is keturiu nuotrauku, krikstinoms. Isties grazus net gaila buvo pjaustyti.Skanus, maloniai tirpstantis burnoje. Didelis aciu.