Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Vos tik aplankius jusu svetaine, pavaiksciojus po ja, iskarto man pakvipo sokoladu.. kaip idomu ar ne... :)
Tikrai nuostabus dalykas. Kai pamačiau tai net gaila valgyti pasidarė :) Aš mėgstu dovanoti originalias dovanas (prieš metus draugei padovanojau žvaigždę pavadinta mūsų vardais), tačiau ši dovana pasirodė dar originalesnė ;) SUPER! Dėkui!!!
Laba diena. Labai grazu. Net neisivaizdavau, kad nuotrauka bus dar ir spalvota!!! Maniau, kad bus "suzaista" su rudo ir balto sokolado kontrastais... tai bent technologijos... O bendradarbiai vos ne puole ragauti, noredami isitikinti, ar pati nuotrauka valgoma :-) Vos atemiau :-) Manau, jusu klientu sarasas pasipildys... Visokeriopos sekmes, linksmu svenciu ir dar karta didelis aciu. Aciu uz malonu bendravima, uz greita darba, uz kokybe ir uz nuostabia galimybe nustebinti man svarbius zmones
Super!!! Didziulis ir nuosirdus ACIU p. Sergejui uz greita, kokybiska, gera, nuostabiai grazu ir labai skanu darba!!! Jubiliejaus proga, mums buvo pagaminti vardiniai pazymejimai su nuotraukomis, kurie tikrai buvo visiems didziule staigmena ir labai originali dovana! Dar karta labai aciu viso musu kolektyvo vardu!
Gerb. Ieva, rubrikoje "Produktai" rasite musu naudojamu formu pasirinkima, o pasididinusi bet kuri paveiksleli rasite jo koda. Visi kodai surasyti kainyne. Taciau, jeigu Jums kyla abejoniu, klausimu ir t.t. - nesivarzykite, rasykite mums info@chocolife.lt(laiskelyje nurodykite ir savaji tel. nr) arba skambinkite 8 687 56525. Ir neliks tu abejoniu!Iki!