Čia galite palikti savo nuomonę apie mūsų atliktas paslaugas. Ypač laukiame Jūsų pasiūlymų arba pageidavimų. Dėkojame, kad esate su mumis!

Super darbas. Uzsakeme šokoladinius medalius, idėjų neturėjome tik kažkokia neaiškią vizija kurią perdaveme šiai komandai. Ji puikiai atliko savo darbą, viskas kaip sutarta laiku vietoje ir aukščiausios klasės darbas. Dėkingi, ačiū! Sėkmės darbe ir kūryboje!
Labai aciū uz nuostabią nuotrauką, uz kantrybę su tokiais klientais kaip aš, pasisekimo ir sekmės darbe Jums..
Esu labai dėkinga Jums už darbą ir dar daugiau už tai, kad suprantate klientų lūkesčius. Buvau užsisakius šokoladinę dėžutę kuri turėjo iškeliauti į Angliją, kurią turėjote pagaminti ir taip per gana trumpą laiką, tačiau negana to ji pas mane atvyko sudužusi, tačiau Jūsų pastangų ir noro dėka prieš išskrendat gavau pergamintą naują dėžutę. Dėl to buvau labai patenkinta :) SAKAU DIDŽIULĮ AČIŪ IR TIKRAI VISIEMS JUS REKLAMUOJU IR REKOMENDUOJU :)
Ačiū už puikias šokoladines dovanas. Kiekvieną kartą smagu gauti kokybiškus, gražius ir išskirtinius šokolado gaminius su nuotrauka. Sėkmės Jums ateityje.
Labai ačiū jums už puikų bendradarbiavimą, operatyvumą, net nesitikėjau, kad taip greitai bus viskas padaryta.Malonus savininkas,greitas ir nuostabus darbas.Viskas SUPER.Didelės sekmės jums ateityje.